
Disponibil

| Marcă | EMRA-MED Arzneimittel GmbH |
| PZN | 12452598 |
| Mărime ambalaj: | 100 g |
| Mod de administrare | Gel |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Preț de bază: | 189,50 EUR / 1 kg 3 |
Conținut tradus parțial automat; pot exista erori. Versiunea în germană este cea de referință.
Pentru medicamente: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul sau farmacistul.
Pentru medicamente veterinare: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul veterinar sau farmacistul.
| codul produsului | 12452598 |
| Furnizor | EMRA-MED Arzneimittel GmbH |
| Mărime ambalaj: | 100 g |
| Norma de ambalare | N2 |
| Mod de administrare | Gel |
| Numele produsului | Voltaren Gel analgezic forte 23,2 mg/g |
| Monopreparare | Da |
| Substanța activă | Dietilamină diclofenac |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Produs disponibil doar în farmacii | Da |
| Adolescenți de la 14 ani și adulți | o cantitate suficientă (aprox. 1-4 g) | de 2 ori pe zi | dimineața și seara |
Dacă vă creați un cont de utilizator în magazinul nostru, veți parcurge mai rapid procesul de comandă, veți putea urmări comenzile anterioare și multe altele.
ÎnregistrareProgram de lucru
| Montag | Închis |
| Dienstag | Închis |
| Mittwoch | Închis |
| Donnerstag | Închis |
| Freitag | Închis |
| Samstag | Închis |
| Sonntag | Închis |