
Disponibil

| Marcă | WALA Heilmittel GmbH |
| PZN | 12544248 |
| Mărime ambalaj: | 10X1 g |
| Mod de administrare | Säuglings-Suppositorien |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Preț de bază: | 690,00 EUR / 1 kg 3 |
Acest articol este momentan indisponibil.
Ingrediente: Atropa belladonna ex herba ferm 33 a 0.5 mg, Carvi fructur sicc 10 mg, Chamomila recutita e radice ferm 33 c 0.5 mg, Nicotiana tabacum e foliis ferm 33 b 0.5 mg.
Conținut tradus parțial automat; pot exista erori. Versiunea în germană este cea de referință.
Detalii
CARUM CARVI comp Supozitoare pentru sugari
Descarca mai jos prospectul pentru CARUM CARVI comp Supozitoare pentru sugari.
documente PDF
Pentru medicamente: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul sau farmacistul.
Pentru medicamente veterinare: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul veterinar sau farmacistul.
| codul produsului | 12544248 |
| Furnizor | WALA Heilmittel GmbH |
| Mărime ambalaj: | 10X1 g |
| Norma de ambalare | N1 |
| Mod de administrare | Säuglings-Suppositorien |
| Numele produsului | Carum carvi comp. Supozitoare pentru sugari |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Produs disponibil doar în farmacii | Da |
| Sugari (de la 3 luni la 1 an) | 1 supozitor | 1-3 ori pe zi | la apariția simptomelor |
Dacă vă creați un cont de utilizator în magazinul nostru, veți parcurge mai rapid procesul de comandă, veți putea urmări comenzile anterioare și multe altele.
ÎnregistrareProgram de lucru
| Montag | Închis |
| Dienstag | Închis |
| Mittwoch | Închis |
| Donnerstag | Închis |
| Freitag | Închis |
| Samstag | Închis |
| Sonntag | Închis |