
lieferbar

| Merk | WICK Pharma - Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH |
| PZN | 10832859 |
| Verpakkingsgrootte | 100 g |
| Toedieningsvorm | Creme |
| Receptplichtig / Alleen op recept verkrijgbaar | Nee |
| Basisprijs: | € 175,80 / 1 kg 3 |
Deze inhoud is gedeeltelijk machinaal vertaald en kan onnauwkeurigheden bevatten. In geval van twijfel prevaleert de Duitse versie.
PDF-documenten
Voor geneesmiddelen: Lees de bijsluiter voor risico’s en bijwerkingen en raadpleeg uw arts of apotheker.
Voor diergeneesmiddelen: Lees de bijsluiter voor risico’s en bijwerkingen en raadpleeg uw dierenarts of apotheker.
| PZN | 10832859 |
| Aanbieder / Leverancier | WICK Pharma - Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH |
| Verpakkingsgrootte | 100 g |
| Verpakking standaard | N2 |
| Toedieningsvorm | Creme |
| Productnaam | Kytta Pijnstillende zalf |
| Mono voorbereiding | Ja |
| Smeerwortelwortel-vloeistofextract | |
| Kruidengeneesmiddelen | Ja |
| Receptplichtig / Alleen op recept verkrijgbaar | Nee |
| Alleen verkrijgbaar in de apotheek | Ja |
| Kinderen vanaf 8 jaar en adolescenten | een voldoende hoeveelheid (4-6 cm snoerlengte) | 2-3 keer per dag | verdeeld over de dag |
| Volwassenen | een voldoende hoeveelheid (6-12 cm snoerlengte) | 3-4 keer per dag | verdeeld over de dag |
Mond- en keelverzorging
Haar en nagels
Huid en huidverzorging
Huid, haar en nagels
Hart- en vaatstelsel
Als u een gebruikersaccount aanmaakt in onze winkel, doorloopt u het bestelproces sneller, kunt u uw eerdere bestellingen volgen en nog veel meer.
Registreren| Montag | gesloten |
| Dienstag | gesloten |
| Mittwoch | gesloten |
| Donnerstag | gesloten |
| Freitag | gesloten |
| Samstag | gesloten |
| Sonntag | gesloten |