
Disponibil

| Marcă | Biologische Heilmittel Heel GmbH |
| PZN | 01288865 |
| Mărime ambalaj: | 50 g |
| Mod de administrare | Creme |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Preț de bază: | 179,60 EUR / 1 kg 3 |
Ingrediente:
Conținut tradus parțial automat; pot exista erori. Versiunea în germană este cea de referință.
Detalii
Crema TRAUMEEL S este un remediu natural care este utilizat pentru tratarea vânătăilor, entorselor și luxațiilor. Crema are un efect decongestionant și ameliorează afecțiunile acute ale sistemului musculo-scheletic.
Pentru medicamente: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul sau farmacistul.
Pentru medicamente veterinare: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul veterinar sau farmacistul.
| codul produsului | 01288865 |
| Furnizor | Biologische Heilmittel Heel GmbH |
| Mărime ambalaj: | 50 g |
| Norma de ambalare | N1 |
| Mod de administrare | Creme |
| Numele produsului | Traumeel S |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Produs disponibil doar în farmacii | Da |
| Sugari, copii mici, școlari, adolescenți și adulți | o cantitate suficientă (în strat subțire) | de 1-3 ori pe zi | indiferent de momentul zilei |
Dacă vă creați un cont de utilizator în magazinul nostru, veți parcurge mai rapid procesul de comandă, veți putea urmări comenzile anterioare și multe altele.
ÎnregistrareProgram de lucru
| Montag | Închis |
| Dienstag | Închis |
| Mittwoch | Închis |
| Donnerstag | Închis |
| Freitag | Închis |
| Samstag | Închis |
| Sonntag | Închis |