
lieferbar

| marka | WICK Pharma - Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH |
| PZN | 10832859 |
| Wielkość opakowania | 100 g |
| Forma podania / Postać leku | Creme |
| Na receptę / Wymaga recepty | nie |
| Cena podstawowa: | 175,80 € / 1 kg 3 |
Ta treść została częściowo przetłumaczona maszynowo i może zawierać niedokładności. W razie wątpliwości obowiązuje wersja niemiecka.
Dokumenty PDF
W przypadku leków: W celu uzyskania informacji o ryzykach i skutkach ubocznych przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania lub zapytaj swojego lekarza lub farmaceutę.
W przypadku leków weterynaryjnych: W celu uzyskania informacji o ryzykach i skutkach ubocznych przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania lub zapytaj swojego weterynarza lub farmaceutę.
| PZN | 10832859 |
| Dostawca / Usługodawca | WICK Pharma - Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH |
| Wielkość opakowania | 100 g |
| Standard pakowania | N2 |
| Forma podania / Postać leku | Creme |
| Nazwa produktu | Kytta Maść Przeciwbólowa |
| Monopreparat | Tak |
| Płynny ekstrakt z korzenia żywokostu | |
| Leki ziołowe | Tak |
| Na receptę / Wymaga recepty | nie |
| Dostępny tylko w aptekach | Tak |
| Dzieci od 8 lat i młodzież | wystarczająca ilość (4-6 cm długości paska) | 2-3 razy dziennie | rozłożone w ciągu dnia |
| Dorośli | wystarczająca ilość (6-12 cm długości paska) | 3-4 razy dziennie | rozłożone w ciągu dnia |

Jeśli założysz konto użytkownika w naszym sklepie, szybciej przejdziesz przez proces składania zamówienia, będziesz mógł śledzić swoje dotychczasowe zamówienia i wiele więcej.
Zarejestruj się| Montag | Zamknięte |
| Dienstag | Zamknięte |
| Mittwoch | Zamknięte |
| Donnerstag | Zamknięte |
| Freitag | Zamknięte |
| Samstag | Zamknięte |
| Sonntag | Zamknięte |