MYBIOTIK PROTECT Adolescenți 30X2 g

Disponibil
| Marcă | nutrimmun GmbH |
| PZN | 15890867 |
| Mărime ambalaj: | 30X2 g |
| Mod de administrare | Pulver |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Preț de bază: | 746,83 EUR / 1 kg 3 |
Preț:
44,81 EUR 3
Cantitate netă:
60 g
Suplimentele alimentare nu înlocuiesc o dietă echilibrată și variată și un stil de viață sănătos. Doza zilnică recomandată nu trebuie depășită. A nu se lăsa la îndemâna copiilor mici.
Conținut tradus parțial automat; pot exista erori. Versiunea în germană este cea de referință.
Informații despre suplimente alimentare (PDF)
Pentru medicamente: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul sau farmacistul.
Pentru medicamente veterinare: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul veterinar sau farmacistul.
Detalii
| codul produsului | 15890867 |
| Furnizor | nutrimmun GmbH |
| Mărime ambalaj: | 30X2 g |
| Mod de administrare | Pulver |
| Numele produsului | |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Produs disponibil doar în farmacii | nu |
Informații GPSR
nutrimmun GmbH
Am Mittelhafen 56
48155 Münster
Deutschland
Site web: https://www.nutrimmun.de
Telefon: +49 251 13566-0
E-mail: info@nutrimmun.de
Imprima: https://nutrimmun.de/impressum/
Am Mittelhafen 56
48155 Münster
Deutschland
Site web: https://www.nutrimmun.de
Telefon: +49 251 13566-0
E-mail: info@nutrimmun.de
Imprima: https://nutrimmun.de/impressum/