-10 % 5
-10 % 5
ROTBUSCHTEE Filterbeutel 20X2 g

Disponibil
| Marcă | Bombastus-Werke AG |
| PZN | 01533738 |
| Mărime ambalaj: | 20X2 g |
| Mod de administrare | Filterbeutel |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Preț de bază: | 111,00 EUR / 1 kg 3 |
Preț:
4,44 EUR 3
în loc de 4,94 EUR
Preț recomandat¹
Cantitate netă:
40 g
Conținut tradus parțial automat; pot exista erori. Versiunea în germană este cea de referință.
Informații despre suplimente alimentare (PDF)
Pentru medicamente: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul sau farmacistul.
Pentru medicamente veterinare: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul veterinar sau farmacistul.
Detalii
| codul produsului | 01533738 |
| Furnizor | Bombastus-Werke AG |
| Mărime ambalaj: | 20X2 g |
| Mod de administrare | Filterbeutel |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Produs disponibil doar în farmacii | nu |
Informații GPSR
BOMBASTUS-WERKE AG
Wilsdruffer Straße 170
01705 Freital
Deutschland
Site web: https://www.bombastus.de
Telefon: +49 351 65803-0
E-mail: info@bombastus-werke.de
Imprima: https://www.bombastus.de/Informationen/Impressum/
Wilsdruffer Straße 170
01705 Freital
Deutschland
Site web: https://www.bombastus.de
Telefon: +49 351 65803-0
E-mail: info@bombastus-werke.de
Imprima: https://www.bombastus.de/Informationen/Impressum/