
Disponibil

| Marcă | WALA Heilmittel GmbH |
| PZN | 02198472 |
| Mărime ambalaj: | 100 g |
| Mod de administrare | Salbe |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Preț de bază: | 171,20 EUR / 1 kg 3 |
Ingrediente: D-Campher 0,2 g, Cera flava 1,5 g, Drosera e planta tota ferm 33c Dil. D3 (HAB, Vs. 33c) 0,1 g, Eucalypti aetheroleum 0,05 g, Petasites hybridus e radice ferm 33c Dil. D1 (HAB, Vs. 33c) 0,1 g, Plantago lanceolata e foliis ferm 34c Dil. D1 (HAB, Vs. 34c) 0,1 g, Terebinthina laricina 0,5 g, Thymi aetheroleum 0,05 g.
Conținut tradus parțial automat; pot exista erori. Versiunea în germană este cea de referință.
Detalii
Produs antroposofic pentru tuse si bronsita.
Mai jos puteti descarca prospectul pentru PLANTAGO BRONCHIALBALSAM.
documente PDF
Pentru medicamente: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul sau farmacistul.
Pentru medicamente veterinare: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul veterinar sau farmacistul.
| codul produsului | 02198472 |
| Furnizor | WALA Heilmittel GmbH |
| Mărime ambalaj: | 100 g |
| Norma de ambalare | N2 |
| Mod de administrare | Salbe |
| Numele produsului | |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Produs disponibil doar în farmacii | Da |
Dacă vă creați un cont de utilizator în magazinul nostru, veți parcurge mai rapid procesul de comandă, veți putea urmări comenzile anterioare și multe altele.
ÎnregistrareProgram de lucru
| Montag | Închis |
| Dienstag | Închis |
| Mittwoch | Închis |
| Donnerstag | Închis |
| Freitag | Închis |
| Samstag | Închis |
| Sonntag | Închis |