Ceai exclusiv de petale de trandafir 50 g

indisponibil
| Marcă | DS-Pharmagit GmbH |
| PZN | 00696214 |
| Mărime ambalaj: | 50 g |
| Mod de administrare | Tee |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Preț de bază: | 348,20 EUR / 1 kg 3 |
Conținut tradus parțial automat; pot exista erori. Versiunea în germană este cea de referință.
Informații despre suplimente alimentare (PDF)
Pentru medicamente: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul sau farmacistul.
Pentru medicamente veterinare: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul veterinar sau farmacistul.
Detalii
| codul produsului | 00696214 |
| Furnizor | DS-Pharmagit GmbH |
| Mărime ambalaj: | 50 g |
| Mod de administrare | Tee |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Produs disponibil doar în farmacii | nu |
Informații GPSR
DS-Pharmagit GmbH
Homburger Str. 1
51588 Nümbrecht
Deutschland
Site web: https://www.ds-pharmagit.de
Persoana de contact: Anke Weber-Noss
Telefon: +49 2293 90898-0
E-mail: info@ds-pharmagit.de
Imprima: https://ds-pharmagit.de/page/Impressum#disclaimer
Homburger Str. 1
51588 Nümbrecht
Deutschland
Site web: https://www.ds-pharmagit.de
Persoana de contact: Anke Weber-Noss
Telefon: +49 2293 90898-0
E-mail: info@ds-pharmagit.de
Imprima: https://ds-pharmagit.de/page/Impressum#disclaimer