
Disponibil

| Marcă | WELEDA AG |
| PZN | 03933100 |
| Mărime ambalaj: | 70 g |
| Mod de administrare | Salbe |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Preț de bază: | 218,29 EUR / 1 kg 3 |
Ingrediente: 200 mg calendura officinalis.
Conținut tradus parțial automat; pot exista erori. Versiunea în germană este cea de referință.
Detalii
Mai jos puteti descarca prospectul pentru CALENDULA WUNDSALBE.
documente PDF
Pentru medicamente: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul sau farmacistul.
Pentru medicamente veterinare: Pentru riscuri și efecte secundare, citiți prospectul și întrebați medicul veterinar sau farmacistul.
| codul produsului | 03933100 |
| Furnizor | WELEDA AG |
| Mărime ambalaj: | 70 g |
| Norma de ambalare | N2 |
| Mod de administrare | Salbe |
| Numele produsului | Unguent cu Calendula pentru răni |
| Monopreparare | Da |
| Substanța activă | Calendula officinalis 2a |
| Eliberat pe bază de rețetă / Necesită rețetă | nu |
| Produs disponibil doar în farmacii | Da |
| Toate grupele de vârstă | o cantitate suficientă | de mai multe ori pe zi | repartizată pe parcursul zilei |
Dacă vă creați un cont de utilizator în magazinul nostru, veți parcurge mai rapid procesul de comandă, veți putea urmări comenzile anterioare și multe altele.
ÎnregistrareProgram de lucru
| Montag | Închis |
| Dienstag | Închis |
| Mittwoch | Închis |
| Donnerstag | Închis |
| Freitag | Închis |
| Samstag | Închis |
| Sonntag | Închis |